Produkto kategorija
Susisiekite su mumis

Biuro Mob: +8618002480485

Biuras Tel: + 86-024-31140175

Biuro faksas: + 86-024-22845391

El. Paštas: info@eoexport.com

Fiber Optic Cable

OM3 optinio pluošto kabelis

OM3 optinio pluošto kabelis

OM3 optinio pluošto kabelis puikiai tinka LED / VCSEL. SC, ST ir LC-LC optinio pluošto kabeliai iki 50 metrų (164 pėdų), kurie yra standartiniai, LSZH, plunksniniai arba JAV pagaminti striukės.... Siųsti užklausą
Informacija apie

图标 1.jpg

OM3 optinio pluošto kabeliai, kurie naudojami 10 Gigabit Ethernet programoms. Šie gaminiai taip pat vadinami daugiafunkciais OM3 10G Aqua optinio pluošto kabeliais. Mūsų OM3 10G kabeliai yra įvairių tipų, įskaitant skirtingus jungčių tipus, kabelių konstrukciją ir kabelio ilgį. Mūsų OM3 daugiafunkcinis skaidulas, atitinkantis ISO / IEC 11801 standartus. Šie kabeliai naudojami 10 Gb / s tinklams, siekiant patenkinti aukšto duomenų perdavimo spartos augimo poreikį.

OM3 siūlo siūlomą švarką spalvos aqua. Kaip ir OM2, jo pagrindinis dydis yra 50μm, o OM3 optinio kabelio optika yra pritaikyta lazerinei įrangai, kuri naudoja mažiau šviesos režimų. Dėl šio optimizavimo jis gali valdyti 10 Gigabit Ethernet ilgio iki 300 metrų. Nuo pat pradžių gamybos metodai pagerino bendruosius OM3 pajėgumus, kad būtų galima jį naudoti su 40 Gigabitų ir 100 Gigabitų Ethernet iki 100 metrų. 10 Gigabit Ethernet yra dažniausiai naudojamas.

Produkto aprašymas OM3 Fiber Optic Cable.jpg图标 3.jpg

认证 .png

图标 4.jpg

OM3 optinio kabelio gamybinis srautas

流程图 .png

图标 5.jpg

公司 详情 .jpg

图标 6.jpg

1.Kas yra jūsų pristatymo data?

A: pristatymo data yra apie 5-7 dienas nuo mokėjimo gavimo.

2.Kaip yra jūsų mokėjimo sąlygos?

A: 30% išankstinio indėlio ir 70% likučio prieš išsiuntimą.

3. Ar galite siųsti nemokamus pavyzdžius?

A: Taip, nemokami pavyzdžiai; jums tiesiog reikia sumokėti siuntimo kainą.

图标 7.jpg

Mūsų įprasti OM3 optinio kabelio pakavimo būdai yra tokie patys, kaip OR, tai gali būti kliento pageidavimu.

包装 运源 .png

Tyrimo
Hot Tags: OM3 optinio pluošto kabelis, gamintojai, tiekėjai, gamyklos, didmeninės prekybos, citatos, individualizuotos
Susiję produktai
  • Newsletter
  • Produkto kategorija
  • Susisiekite su mumis

    Biuro Mob: +8618002480485

    Biuras Tel: + 86-024-31140175

    Biuro faksas: + 86-024-22845391

    El. Paštas: info@eoexport.com

  • QR Code
  • Copyright © Liaoning EO Technology Co., Ltd. Visos teisės saugomos.